Basecamp Prague

Cubex Centrum | Čtvrtek 10. Října 2019

 

Inspirujte se. Inovujte. Razte novou cestu.

Salesforce zavítá do Prahy 10. října 2019

 

Srdečně vás zveme, abyste se spolu s námi zapojili do dne plného inovací, networkingu a zábavy. Nacházíme se uprostřed čtvrté průmyslové revoluce, během níž neuvěřitelná vlna inovačních technologií od základu mění naši společnost, ekonomiku i náš každodenní život. To přináší společnostem obrovskou příležitost propojovat se se zákazníky zcela novými způsoby.

Na akci Basecamp Prague se dozvíte o nejnovějších oznámeních společnosti Salesforce a seznámíte se s nejnovějšími technologickými inovacemi. Zjistěte, jak vám tato řešení pomohou vytvořit si ucelený obrázek o svých zákaznících, spojovat se s nimi pomocí inteligentních řešení a spolupracovat rychleji než kdykoli předtím.

Zaregistrujte se nyní, abyste si zajistili volné místo, a přidejte se ke svým kolegům, kteří také razí novou cestu.

 

Oslava trailblazerů

Uslyšíte o tom, jak ostatní trailblazeři mění zvyklosti odvětví, dávají budoucnosti nový tvar a přetvářejí svět kolem vás.

Na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak české společnosti přetvářejí s pomocí společnosti Salesforce svá oddělení odbytu, zákaznických služeb, marketingu, eCommerce a IT. Zjistěte, jak se můžete stát trailblazerem a změnit svou kariéru, společnost a celé odvětví v rámci čtvrté průmyslové revoluce.

 
 

Keynote a produktové meetingy

Basecamp Prague vám nabízí jedinečnou příležitost poslechnout si inspirativní vizionáře, zákazníky, partnery a produktové specialisty hovořící o způsobech, jakými je možné stát se společností zaměřenou na zákazníka.

Dozvíte se více o společnosti Salesforce, seznámíte se se všemi možnými trailblazery a budete se od nich učit v rámci všech meetingů, setkání keynote či networkingových událostí.

 
 

Přehled programu

08:30 - 09:30 Registrace a přivítání se snídaní
09:00 - 09:30 Preshow: Meet our local partners
09:30 - 10:45 Úvodní keynote: Oslava trailblazerů
10:45 - 11:15 Přestávka
11:15 - 11:45 Jak naplno využít potenciálu Salesforce. Vybrané příklady z oblastí obchodu, zákaznického servisu a marketingu - Accenture
11:45 - 12:15 Implementace Salesforce za 5 měsíců, aneb z waterfall do agile a dál! - Deloitte
12:15 - 13:30 Přestávka na oběd a networking
13:30 - 15:30 Breakout meetingy pro každou roli
15:30 - 15:45 Přestávka
15:45 - 17:15 Breakout meetingy pro každou roli
 
 

Místo akce

Cubex Centrum Praha spol. s r. o.

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle, Tchéquie

Basecamp Prague

Nepromeškejte šanci objevit sílu platformy Customer Success Platform nejinteligentnějšího systému řízení vztahů se zákazníky (CRM).